English English

צריכים להכין NewsLetter?

אז החלטתם שאתם צריכים שלחברה יהיה NewsLetter!

יפה. מעכשיו, פעם בחודש תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם איזה שהוא בריף על מה חדש אצלכם החברה, אילו מוצרים חדשים הכנסתם ובכלל לעדכן אותם בקצרה על מה שמעניין אותם. יש רק שני סוגים של NewsLetters - אלו שנקראים ואלו שלא! ושלכם צריך לתפוס מיד את תשומת הלב של הקורא. הנה מספר הצעות שיאפשרו ל-NewsLeter לעשות את עבודתו: בין אם תתייחסו למגזין ככלי שיווקי ובין אם תתייחסו אליו כדרך לתקשר עם הלקוחות,

 

 

 

 יש מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון:

 1. כתבו את ה-NewsLetter באובייקטיביות - כמו צד שלישי. NewsLetter הוא כלי מכירתי "רך", הוא אינו קטלוג או עלון מכירתי. אם לא תקפידו על כך, הוא ייזרק לפח מהר מאוד.
 2. כאשר מאמר או כתבה ב-News:etter מכילים הבעת דעות, הן צריכות להופיע כציטוט וכדאי שיהיה מהאנשים המתאימים בארגון שלך.
 3. כתוב כדי להביע עמדות ולא כדי להרשים - מטרתו של ה-NewsLetter הוא לתקשר בגובה העיניים ולא לשלוח אותם למילון לבדוק מה משמעות המילה. השתמשו בשפה פשוטה ויומיומית,.
 4. אגעה, עגאה, הגהה!!!!! - קורות חיים לא תשלחו לפני שווידאתם שאין שגיאות לשוניות או שגיאות כתיב - זה נראה לא מקצועי - אז בצעו הגהה!!!
 5. ה-NewsLetter מייצג את המקצוענות שלכם, זהו החלון למקצועיות של החברה. דאגו שזה יראה מרשים, עם כתיבה מלוטשת, נקייה משגיאות. הגהה ותיקונים הם חלק מהעבודה, הם מייגעים אבל הכרחיים לכתיבה של NewsLetter.
 6. השתמשו במאמרים של העמוד הראשון למשוך את קוראיכם. ללקוחות שלכם לוקח שניה וחצי להחליט אם לקרוא או לסמן את ה-NewsLetter כג'אנק מייל ולעשות Delete. 
 7. זכרו שמאמרים שחשובים לכם אינם בהכרח חשובים ללקוחותיכם באותה מידה.
 8. דבר הנשיא או מנהל המכירות בעמוד הראשון יתנו להם חיזוק לאגו - לחברה לא בטוח..... אז שימו אותם במקום מתאים בעימוד וללא הבלטה מיוחדת - אלא אם מדובר בחדשות מרעישות או שהם מתעקשים...
 9. שים תמונה או אלמנט גרפי אחד לפחות בכל עמוד. מחקרים מוכיחים כי כותרת עם תמונה הם הדברים הראשונים אליהם נמשכת עין הקורא בהגיעה לעמוד חדש. תמונה בתוך מאמר מספרת סיפור  ששובר את הטקסט למשהו קל לעיכול.
 10. חדדו את התמונות ב-NewsLetter ודאגו שלא יהיו מלוכלכות במוצר הסופי. השתמשו בצבעים מודגשים ובגוונים על מנת להפוך את ה-NewsLetter למעניין יותר. ה-NewsLetter שלכם מתחרה עם מגזינים צבעוניים מלאים בתוכן אטרקטיבי ומושקע. תן לבית הדפוס או הסטודיו קבצים אלקטרוניים ולא מקור בכתב יד, ותן להם לעשות את העבודה שלהם.
 11. במידה ואתם מדפיסים את ה-NewsLetter השתמשו בנייר ממוחזר - עשו את הלקוחות ואת עצי העולם שמחים - ודאגו ליידע את הלקוחות שלכם שמדובר על נייר ממוחזר.

קצת לגבי הצוות שמייצר את ה-NewsLetter.

 


ממתגים מחדש
את פסטה דון פדרו

לאחרונה ביצעה תבליט מיתוג לכל קו המוצרים של פסטה דון פדרו.
חפשו את "פסטה דון פדרו" - האמפנדס הכי טעימים בפייסבוק: ועשו לנו לייק


 

מתכוננים לאביב עם הקרן לידידות בקמפיין לקראת פסח "לילדים בידידות" וב"מרוץ הידידות" במסגרת מרתון גילט תל אביב. לפרטים נוספים


תבליט צועדת צעד נוסף בשמירה על איכות הסביבה ומבצעת שינוי אירגוני שבמהלכו הותאמו יכולות ההפקה לתקני Reach & RoHS והוטמעו נהלי עבודה, חומרי גלם וספקים.

בתכנון גם הסמכת ISO - נהיה הסטודיו השני בעולם עם ISO לאחר דיסני...

 

 

 


אפליקציה של הגדת פסח עלתה לאפסטור של אפל ואנחנו היינו מעורבים בגרסה העברית של מכף רגל ועד ראש ממכת מצרים ועד בכורות. הסיפור מאחורי האםליקציה היה מעניין מסםיק בשביל להכנס לסי.אן.אן ראו קישורים בעמוד הבית למטה.